telefón 0650 400 134
volajte, Po-Pia: 8-18h, kontakty
logo
» Dámske » Náušnice » Esprit

Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-92880D

Akcia -50%
Prodej ukončen
Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-92880D Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-92880D
Číslo tovaru: 109420

Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-92880D

Dámske náušnice Esprit ESER-92880D sú veľmi elegantným kúskom, ktorý svojím dizajnom očarí každú modernú ženu. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra s čiastočným ružovým zlátením. Upútajú dizajnovým prevedením v podobe troch krúžkov, z toho dva sú osadené žiarivými zirkónmi. Tento vysoko módny kúsok je vhodný do každej spoločnosti.

Technické parametre

Všeobecné
ZnačkaEsprit (Ostatné)
Určenídámské
Typ šperkunáušnice
Záruka24 mesiacov
autorizovaný servis
Rozmery
Hmotnost5 g
Šířka2 mm
Výška18 mm
Tloušťka4 mm
Špecifiká
Materiálstříbro (925/1000)
Osazenívsazeno, zirkon
Povrchová úpravapozlaceno, rhodiováno
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá
Typ zapínánípuzetka

Vlastnosti

Puzeta

Náušnice s puzetou majú jednoduché zapínanie. Driek sa prevlečie ušnou dierkou a na konci sa navlečie puzetka alebo silikónová poistka.

Zirkón

Zirkón alebo kubická zirkónia bola vytvorená ako náhrada za pravé diamanty. Zirkóny sú dostupné v akýchkoľvek farebných variantách. Zirkón je tvrdý a preto je vhodný pre osadenie šperkov.

Vsadené

Šperky maju osadenie uchytené do krapen. Výhodou tohto osadenia je to, že sa nemôže osadenie odlepiť a drží ho tzv. pacičky. Môže sa stať, že krapny povolia napr. pri zachytení. Potom je možné jednoducho zatlačiť.

Striebro

Striebro je mäkký biely kov, ktorý je charakteristický svojím leskom. Podiel čistého striebra v strieborných šperkoch však činí vždy okolo 90%, udáva ho pomer z tisíc jednotiek (napr. 925/1000 znamená, že 925g z 1000g je čisté striebro). Charakteristickým rysom je oxidácia, ktorá sa prejavuje ako zčernanie. A preto je dôležité vyhnúť sa kontaktu s chemikáliami, skladovať šperky oddelene a občas ich vyčistiť špeciálnymi prípravkami či ultrazvukom.